O nas

Partner Opony Polska

Spółka Partner Opony Polska została powołana do życia w 2002 roku przez kilkanaście polskich przedsiębiorstw o wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, które postawiły sobie za cel stworzenie niezależnej sieci serwisów opon i automechaniki. Spójna i konsekwentnie wprowadzana w życie wizja firmy zaowocowała szybkim rozwojem. Obecnie sieć obejmuje blisko 100 serwisów na terenie całego kraju, które świadczą usługi w zakresie ogumienia, napraw mechanicznych i wymiany części eksploatacyjnych.

Naszym głównym celem jest dostarczanie kierowcom rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz wpływających na niezawodność samochodu. Realizacja tej misji jest możliwa dzięki starannemu doborowi oferty produktowej i dbałości o najwyższą jakość usług. Profesjonalizm, rzetelność oraz ciągłe doskonalenie pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu kierowców oraz firm flotowych.

Utrzymywanie wysokich standardów we wszystkich obszarach działalności przyniosło nam prestiżowe wyróżnienia: Gazeli Biznesu 2009 oraz Firmy FairPlay 2010.

Partner Opony Polska Sieć serwisów samochodowych