Przeglądy okresowe

Diagnostyka komputerowa, wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych

Bezawaryjność samochodów w dużej mierze uzależniona jest od stosowania się do zaleceń producentów w zakresie regularnego serwisowania, wymiany określonych podzespołów oraz części i płynów eksploatacyjnych

Obecnie obowiązujące regulacje prawne pozwalają właścicielom nowych aut na korzystanie w tym zakresie z usług warsztatów innych niż ASO bez utraty gwarancji producenta. Kierowcy starszych samochodów również powinni dbać o systematyczne przeglądy, nawet jeśli auto nie jest już objęte gwarancją.

Regularnie serwisowane auto będzie mniej awaryjne, a przy sprzedaży będzie łatwiej uzyskać za nie atrakcyjną cenę.

W warsztatach Partner Opony Polska oferujemy kompleksowe przeglądy okresowe oraz szczegółową kontrolę sprawności auta przed zakupem.

Przegląd samochodu

Diagnostyka komputerowa

Przeprowadzamy pełną diagnostykę komputerową, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy ocenić, które podzespoły wymagają naprawy lub wymiany.

Po podłączeniu do samochodu komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem odpowiednio przeszkolony mechanik jest w stanie zdiagnozować problemy z szeregiem systemów i wychwycić nieprawidłowości w parametrach pracy auta.

Diagnostyka komputerowa pozwala na wychwycenie błędów ze strony takich systemów jak ABS, SRS, ESP, pomaga również skontrolować układ paliwowy, pracę silnika i skrzyni biegów oraz wielu innych podzespołów.

Można powiedzieć, że prawidłowe serwisowanie współczesnych aut bez diagnostyki komputerowej jest praktycznie niemożliwe.

W ramach przeglądów okresowych w warsztatach Partner Opony Polska oferujemy również:

  • wymianę klocków i tarcz hamulcowych,
  • amortyzatorów,
  • oleju i filtrów
  • oraz płynów eksploatacyjnych.

Zalecamy regularne, zgodne ze wskazaniami producenta dokonywanie oceny technicznej auta, nawet jeśli samochód sprawuje się bez zarzutu.

Wiele nieprawidłowości i usterek może nie dawać w początkowej fazie wyraźnych oznak, ale wczesne ich wykrycie uchroni nas przed znacznie większymi wydatkami w przyszłości i zwiększy bezpieczeństwo jazdy.

Auto Mechanik

Znajdź serwis Partner Opony Polska